Jesteś tutaj: strona główna / aktualności
Zapraszamy do nowej Szkoły Podstawowej nr 30
Ogłaszamy nabór do klas I, IV, VII

15.01.2018r.

Wywiadówka
10.01.2018r.

10.01.2018

"Serdecznie zapraszamy nauczycieli, uczniów i rodziców na mszę św. dnia 14.01.2018 r. o godzinie 16.00 a następnie na przedstawienie Jasełek w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Fizyka
06.01.2018r.

Uczniowie klasy IV z "Z fizyką za pan brat"

"Uczniowie klasy IV naszej szkoły wzięli udział w zajęciach pt. "Z fizyką za pan brat" zorganizowanych w pracowni fizycznej. Uczestnicy wykonując eksperymenty fizyczne odkrywali między innymi zagadki otaczającego nas świata. Mogli sprawdzić podstawowe prawa fizyczne i przekonać się że fizyka nie jest wcale taka straszna jak ją malują!"

Orszak Trzech Króli
06.01.2018r.

"Orszak Trzech Króli"

"6 stycznia 2018r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, wzięli udział w Orszaku Trzech Króli. Wystąpiliśmy w niebieskich szatach pod sztandarami Króla z Afryki. W dobrych humorach dotarliśmy do celu, aby złożyć pokłon "Świętej Rodzinie" na scenie rzeszowskiego Rynku."

Wycieczka do Londynu
09.01.2018r.

Wycieczka do Londynu

"SZANOWNI PAŃSTWO!
WE WRZEŚNIU 2018r., ORGANIZUJEMY DLA UCZNIÓW OBECNEJ KLASY 2 GIMNAZJUM, 7 KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ (OBECNEJ I PRZYSZŁEJ), TYGODNIOWY WYJAZD JĘZYKOWY DO LONDYNU.
UCZNIOWIE BĘDĄ MIESZKAĆ W HOSTELU, W DOBREJ DZIELNICY LONDYNU, POZNAJĄ WIĘKSZOŚĆ NAJWAŻNIEJSZYCH MIEJSC TEGO MIASTA, BĘDA BRAĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JĘZYKOWYCH ORAZ WYKONYWAĆ SERIE ZADAŃ ZWIĄZANYCH Z ODWIEDZANYMI MIEJSCAMI. UCZNIOWIE MAJĄ ZAPEWNIONE WYŻYWIENIE (3 POSIŁKI DZIENNIE).ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ UCZNIÓW OBECNYCH KLAS SZÓSTYCH, KTÓRZY CHCĄ ZASILIĆ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKĄ W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM.
KINGA KLACZKOWSKA NOWOROL
ANNA WIERZOCH CHĘTNYCH PROSZĘ O KONTAKT na adres: kinklac@o2.pl"
POBIERZ deklaracja
POBIERZ plik Londyn ECM

Wieczór kolend
20.12.2017r.

"Wieczór kolęd"

"22 grudnia w naszej szkole odbył się "Wigilijny wieczór kolęd", przygotowany przez uczniów klasy II b i II c oraz chór szkolny. Jak co roku dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie spotkali się na wspólnym kolędowaniu w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia."

"Jasełka klas pierwszych"

"Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają dorośli, ale przede wszystkim dzieci. JASEŁKA w wykonaniu uczniów klas I a i I d edukacji wczesnoszkolnej wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed swoimi rodzicami, Dyrekcją szkoły, nauczycielami i kolegami szkolnymi. Salę zdobiła piękna dekoracja. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami. Gra małych aktorów była pełna otwartości, szczerości, prostoty i ciepła."Po przedstawieniu uczniowie waz z wychowawcami i rodzicami udali się do sal lekcyjnych, gdzie składali sobie życzenia łamiąc się opłatkiem oraz śpiewali kolędy przy wspólnym stole."

Zawody sportowe
02.01.2018r.

"III Miejsce w OgólnopolskimTurnieju Piłki Siatkowej "

"W dn. 16-17 grudnia w Opolu Lubelskim odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej roczniku 2002. Uczestniczyło w nim 9 drużyn z całej Polski. Po dwu dniowych zmaganiach nasz zespół zajął III miejsce. Skład rzeszowskiej drużyny: Marek Domin, Jakub Herda, Bartosz Soboń, Jakub Mróz, Michał Więcek, Nikodem Szytuła, Łukasz Marzec, Konrad Olszewski, Mikołaj Być, Mikołaj Słotraski, Stefan Haleniuk, Jakub Chuchla.
Trener: Sebastian Warchałowski."

Życzenia

Laureaci

Szlachetna paczka
20.12.2017r.

"15 paczek! - finał "Szlachetnej paczki" w naszej szkole"

"W "weekend cudów", w sobotę 9 grudnia, dostarczyliśmy do magazynu "Szlachetnej paczki" 15 "ciężkich" :) :) paczek. Jeszcze tego samego dnia, wolontariusze zawieżli je do wybranej przez nas Rodziny. Tak oto, po raz kolejny, udowodniliśmy,że lubimy pomagać i wspierać potrzebujących.
Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom oraz Samorządowi Uczniowskiemu za wsparcie finansowe i rzeczowe. "Nasza" Rodzina otrzymała wszystko, o co prosiła. Szczególne podziękowania należą się kl.IVa, która zebrała najwięcej pieniędzy i przyniosła najwięcej niezbędnych produktów!
Renata Bomba"

starsze >