Jesteś tutaj: strona główna / aktualności
Zapraszamy do nowej Szkoły Podstawowej nr 30
Ogłaszamy nabór do klas I, IV, VII

Pływanie
20.04.2017r.

"Zawody pływackie MOS Rzeszów"

"Uczniowie Gimnazjum Nr 7 wystartowali w zawodach pływackich organizowanych przez MOS Rzeszów. Sztafeta chłopców wygrała rywalizację zajmując najwyższe miejsce podjum. W konkurencjach indywidualnych również wiele medali i rekordów życiowych. Gratulujemy."

Egzaminy
19.04.2017r.

"Egzaminy gimnazjalne 19 - 21.04"

"Jak co roku w naszej szkole odbyły sie egzaminy gimnazjalne.
Życzymy uczniom klas trzecich jak najlepszych wyników"

Rekolekcje
05.04.2017r.

"Rekolekcje"

Piłka nożna
16.04.2017r.

"Zawody gimnazjalne w piłce nożnej organizowane przez MOS Rzeszów"

"Uczniowie Gimnazjum Nr 7 wystartowali Gimnazjadzie w piłce nożnej organizowanych przez MOS Rzeszów. Drużyna naszej szkoły wygrała rywalizację w grupie zajmując I miejsce.W drugiej części rywalizacji wygrali 4 z 5 meczy przegrywając jedynie 2:0 z Gimnazjum sportowym. Reprezentacja naszej szkoły ostatecznie zajęła 2 miejsce w całym turnieju w którym brało udział 14 szkół. Gratulujemy."

Katyń
20.04.2017r.

"Wystawa w Gimnazjum 7 o Katyniu"

Dzień otwarty
17.04.2017r.

"Dzień otwarty szkoły"

Siatkówka
30.03.2017r.

"SOS Gimnazjum nr 7 w Rzeszowie mistrzem Rejonowej Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców"

"W marcu 2017 r. w Rzeszowie odbył się kolejny etap rozgrywek gimnazjalnych w siatkówce chłopców - Rejonowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej. I tym razem reprezentacja gimnazjum nr 7 składająca się z zawodników SOS okazała się najlepsza. Z kompletem zwycięstw zdecydowanie wygrała zawody i uzyskała awans do Półfinału Wojewódzkiego. Po zwycięstwie w mieście i powiecie siatkarze S.O.S. Gimnazjum nr 7 z Rzeszowa, przystąpili z wielką koncentracją i mobilizacją do rozgrywek Rejonowej Gimnazjady. W pierwszym meczu rzeszowianie musieli zmierzyć się z drużyną z Łętowni. Bardzo dobra dyspozycja zawodników "siódemki" i praktycznie bezbłędna gra w każdym elemencie, pozwoliły odnieść upragnione zwycięstwo.W pozostałych dwóch meczach nasi uczniowie gładko rozprawili się z drużynami Gimnazjum z Błażowej i Rakszawy po 2:0.Pierwsze miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej to między innymi efekt wdrożenia programu S.O.S w Rzeszowie. Klasyfikacja końcowa:1. S.O.S. Gimnazjum nr 7 w Rzeszowie
2. Gimnazjum w Łętowni
3. Gimnazjum w Rakszawie
4. Gimnazjum w Błażowej".

Siatkówka
20.04.2017r.

"AWANS SIATKARZY DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI "MŁODZIKÓW"

"W rozgrywanym w Rzeszowie Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodzików nasi siatkarze nie pozostawili złudzeń rywalom i nie tracąc seta awansowali do kolejnej rundy. W turnieju zespół AKS-u pokonał Serbinów Biała Podlaska, Arena Busko Zdrój oraz Skrę Bełchatów. Zapraszamy na mecze Półfinałowe Mistrzostw Polski, które odbędą się w 22-23 kwietnia w hali sportowej przy ul. Hetmańskiej. Pierwsze spotkanie sobota g.10.0 AKS Rzeszów - MOS Wola Warszawa.".

7.04.2017r.

"Warsztaty biologiczno - chemiczne"

"Uczniowie klas innowacyjnych biologiczno-chemicznych 1g i 2g poszerzali swoje zainteresowania uczestnicząc w Dniach Otwartych Wydziału Biologiczno-Rolniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Brali udział w warsztatach "Zapylanie roślin - intryga czy konieczność?" prowadzonych przez prof. K. Oklejewicza, wykładach "Zdrowe jajka - fakt czy bajka?", "Rośliny owadożerne" oraz quizach "Detektyw w terenie - tropy zwierząt", "Przyrodnicza loteria".

6.04.2017r.

"Sukces naszej uczennicy!"

"Uczennica naszej szkoły Magdalena Mohsin z klasy II d zajęła III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Hiszpanii i Krajach Hiszpańskojęzycznych organizowanym w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie. Konkurs odbył się pod patronatem Radcy Biura ds. Edukacji Ambasady Królestwa Hiszpanii, wymagał obszernej wiedzy na temat Gwinei Równikowej i regionu Aragón, a także wysokich kompetencji językowych, gdyż przeprowadzony został w całości w języku hiszpańskim.
Gratulujemy"

Egzamin
14.04.2017r.

"Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych 19 - 21.04.2017
Od 24.04 zaczynamy lekcje zgodnie z planem."

19 - 21 Egzamin gimnazjalny

Harmonogram egzaminów

6.04.2017r.

"Konkursie Plastycznym pn."Nasi Sąsiedzi"."

"Kategoria wiekowa 11-14 lat:Julia Dobrowolska - 1 miejsce, Sandra Magnucka - 3 miejsce
Kategoria wiekowa 15-18 lat: Sylwia Kotowicz - wyróżnienie
Oprócz gratulacji od Komisarzy konkursu, uczniowie otrzymali piękne nagrody w postaci sztalug, teczek oraz materiałów rysunkowych. Opiekun Kinga Klaczkowska Noworol"

Życzenia
13.04.2017r.

Laureaci
13.04.2017r.

7.04.2017r.

""

"W marcu 2017 r. w Rzeszowie odbył się kolejny etap rozgrywek gimnazjalnych w siatkówce chłopców - Rejonowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej. I tym razem reprezentacja gimnazjum nr 7 składająca się z zawodników SOS okazała się najlepsza. Z kompletem zwycięstw zdecydowanie wygrała zawody i uzyskała awans do Półfinału Wojewódzkiego. Po zwycięstwie w mieście i powiecie siatkarze S.O.S. Gimnazjum nr 7 z Rzeszowa, przystąpili z wielką koncentracją i mobilizacją do rozgrywek Rejonowej Gimnazjady. W pierwszym meczu rzeszowianie musieli zmierzyć się z drużyną z Łętowni. Bardzo dobra dyspozycja zawodników "siódemki" i praktycznie bezbłędna gra w każdym elemencie, pozwoliły odnieść upragnione zwycięstwo. W pozostałych dwóch meczach nasi uczniowie gładko rozprawili się z drużynami Gimnazjum z Błażowej i Rakszawy po 2:0.Pierwsze miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej to między innymi efekt wdrożenia programu S.O.S w Rzeszowie. Klasyfikacja końcowa:1. S.O.S. Gimnazjum nr 7 w Rzeszowie
2. Gimnazjum w Łętowni
3. Gimnazjum w Rakszawie
4. Gimnazjum w Błażowej".

starsze >