Jesteś tutaj: strona główna / aktualności
Zapraszamy do nowej Szkoły Podstawowej nr 30
Ogłaszamy nabór do klas I, IV, VII
Więcej informacjiDzień papieski
10.10.2017r.    

"Dzień papieski""W dniu 10 października obchodzimy XVII Dzień Papieski pod hasłem "Idźmy naprzód z nadzieją". Wolontariusze szkolnego koła caritas sprzedali w tym dniu 150 "kremówek papieskich", z których dochód w kwocie 300 zł przeznaczony został na konto fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia"
Dziękujemy wszystkim darczyńcom."


Zgłoszenie
11.10.2017r.    

"Spotkanie z Panem Prezydentem Tadeuszem Ferencem w dniu 13.10 o godz. 16.30 w SP nr 11
Temat spotkania - projekty obywatelskie
Serdecznie zapraszamy" Więcej informacjiLA
20.09.2017r.    

"Reprezentacja Gimnazjum 7 z medalami Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych""W minionym tygodniu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w Lekkoatletyce. Nasza reprezentacja zdobyła 5 medali.
Medaliści:
II miejsce Michał Więcek - skok w dal
II miejsce Mieszko Starzak - 100 m
II miejsce Bartłomiej Korbecki - 1000 m
III miejsce Filip Bernadzik - skok w dal
III miejsce Szymon Cużytek - 1000 m.
W składzie znaleźli się również : Jakub Mróz, Kacper Sikorski, Radek Sitko, Kamil Muzia, opiekun Sebastian Warchałowski."


Remont
17-09-2017    

"Z powodu remontu schodów wejściowych w ZSO4 od strony pływalni wejście to jest zamknięte. Do ZSO4 można wejść od strony Millenium i kościoła. Za utrudnienia przepraszamy."Zajęcia dodatkowe
16-09-2017    

"Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017-2018"
POBIERZ plik pdfUbezpieczenie 2017/2018
012-09-2017    

"Ubezpieczenie na 2017/2018"Plan lekcji 2017/2018
01-09-2017    

"Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018"
Plan lekcji - POBIERZZgłoszenie
25.08.2017r.    

"KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ PRZY ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 W RZESZOWIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018"
POBIERZ plik pdfRozpoczęcie roku
21.08.2017r.    Zakończenie roku
21.06.2017r.    Konkurs
1.06.2017r.    

"Polskie Globe Games - seminarium dla najaktywniejszych uczestników Programu Globe""Uczennice klasy II C z innowacją matematyczno - fizyczną wraz z opiekunem grupy panią Dorotą Zembroń w dniach od 9 do 12 czerwca uczestniczyły w Ogólnopolskim Spotkaniu Uczestników Międzynarodowego Programu Globe w okolicach Rucianego - Nidy na Mazurach. Tradycyjnie, główną częścią seminarium były warsztaty terenowe. Uczestnicy podzieleni na patrole pokonali kilkukilometrowe trasy, aby lepiej poznać środowisko przyrodnicze, kulturę i historię Mazur. Gościem specjalnym tegorocznych Globe Games był Brian Campbell - ekspert Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA, który prowadził bardzo ciekawe warsztaty pt. "Kosmiczne wyzwanie"
W pierwszym dniu zajęcia odbyły się na statku płynącym po jeziorze Bełdany na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Drugi dzień seminarium upłynął na wykonywaniu badań na terenie Rezerwatu Krajobrazowego Jezioro Nidzkie, gdzie odwiedziliśmy również Muzeum K. I. Gałczyńskiego. W ostatnim dniu Globe Games odwiedziliśmy Muzeum Przyrodnicze i Stację Badawczą Polskiej Akademii Nauk w Popielnie, gdzie mogliśmy zobaczyć hodowlę konika polskiego i fermę bobrów. Spotkanie upłynęłow bardzo miłej i naukowej atmosferze. Czekamy na kolejne Globe Games za rok"


Wycieczka
5.06.2017r.    

"Wycieczka historyczno - badawcza w Beskid Niski""W dniach od 5 do 6 czerwca br. uczniowie klasy II C z innowacją matematyczno - fizyczną uczestniczyli w wyciecze historyczno - badawczej do Zdyni położonej w Beskidzie Niskim. W pierwszym dniu wycieczki uczniowie wyruszyli na Górę Rotundę (771m n.p.m.), na szczycie której znajduje się jeden z najpiękniejszych cmentarzy wojennych. Ponadto uczniowie u podnóża góry wykonali badania globowskie czyli wyznaczyli położenie geograficzne, prędkość wiatru, określili rodzaj chmur, stopień zachmurzenia i zmierzyli temperaturę powietrza oraz temperaturę powierzchni Ziemi. Badania powtórzyli na szczycie góry i porównali wyniki pomiarów wyciągając stosowne wnioski. Ogromna satysfakcję sprawiła zabawa w Geocaching czyli poszukiwanie skarbów za pomocą odbiornika GPS. W bardzo krótkim czasie uczniowie znaleźli skrzynkę i dziennik, w którym odnotowali swoje odkrycie. Trasa drugiego dnia wycieczki wiodła przez doliny Beskidu Niskiego. Uczestnicy rozkoszowali się wszechobecną ciszą i otaczającą przyrodą, szukając przy tym śladów po nieistniejących już wioskach i dawnych ich mieszkańcach. Wyprawa pozwoliła uczniom na zbliżenie się do naturalnych warunków przyrody, ucząc przy tym pokory dla gór. W drodze powrotnej do Rzeszowa odwiedziliśmy skansen archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy. Działania badawcze, jak również turystyka powinny ciągle towarzyszyć procesowi wychowania i kształcenia młodego pokolenia. Opiekunowie: B. Mikuła i D. Zembroń."


Konkurs
1.06.2017r.    

"Zostań Mistrzem Słowa - rozstrzygnięcie konkursu frazeologicznego""Dnia 31.05 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu frazeologicznego pod honorowym patronatem profesora Jana Miodka oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. Po raz drugi, na zaproszenie organizatorów, włączyliśmy się do współorganizacji tego ważnego przedsięwzięcia. Dyrekcja naszej szkoły ufundowała upominki, Pani Renata Bomba brała udział w pracach jury, a uczennice III klasy naszego gimnazjum czytały prace konkursowe. Jeszcze raz dziękujemy Organizatorom za zaproszenie na tak wyjątkową 'ucztę frazeologiczną"."


Akcja
1.06.2017r.    

"Jak nie czytam jak czytam""1 czerwca 2017 r. o godz.10.00 ZSO nr 4 w Rzeszowie znów czytało. Przedsięwzięcie skierowane było do uczniów i nauczycieli wszystkich typów szkół w Polsce, i za granicą.
Głównymi celami tej ogólnopolskiej akcji było m.in.: zwrócenie uwagi na, diagnozowany przez coroczne badania Biblioteki Narodowej, systematyczny spadek czytelnictwa wśród dorosłych Polaków (powyżej 15. roku życia) i wykorzystanie masowej akcji do pokazania większej aktywności czytelniczej dzieci, i młodzieży. Nasza szkoła od dawna promuje czytanie wśród uczniów. W tamtym roku cała nasza szkolna społeczność biła rekord czytania i co istotne, jako jedyna szkoła na Podkarpaciu zdobyła wyróżnienie! W tym roku czytaliśmy książki w czasie lekcji oraz braliśmy udział w różnych czytelniczych konkursach."


Spotkanie
7.06.2017r.    starsze >
Strona zgodna ze standardami CSS 2.1 i XHTML 1.1. Strona stworzona z myślą o przeglądarkach respektujących standardy internetowe.