Jesteś tutaj: strona główna / aktualności
Zapraszamy do nowej Szkoły Podstawowej nr 30
Ogłaszamy nabór do klas I, IV, VII
Więcej informacjiKonkurs LOP
14.12.2016r.    

"Konkurs LOP"W dniu 14 grudnia 2016r. w Nadleśnictwie Głogów odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie opisowym "Mój las" na szczeblu okręgu podkarpackiego. Eryk Pondo uczeń klasy 3c zdobył wyróżnienie w konkursie, którego tematem było "Znaczenie drewna dla ludzi i lasu"
Opiekun: Ewa Dudek.Projekt edukacyjny
12.12.2016r.    

"Projekt edukacyjny "Żywe muzeum"30 listopada br. uczniowie klasy pierwszej i drugiej XII Liceum Ogólnokształcącego Integracyjnego wzięli udział w projekcie edukacyjnym " Żywe Muzeum" upamiętniającym 35. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Celem projektu była popularyzacja najnowszej historii Polski związanej z wydarzeniami 13 grudnia 1981 roku, a także prezentowanie treści historycznych w nowoczesnej formie. Uczniowie, korzystając z mapek z naniesionymi na nie stanowiskami, odwiedzili następujące miejsca : dawny Dom Kolejarza przy placu Ofiar Getta, Zamek Lubomirskich w Rzeszowie, Kościół Farny, Bazylikę Mniejszą i Klasztor OO. Bernardynów, IPN Oddział w Rzeszowie, trasę podziemną pod rzeszowskim rynkiem. W każdym z wymienionych obiektów mieli możliwość wysłuchania wspomnień świadków tamtych tragicznych wydarzeń.


Turniej Mikołajkowy
12.12.2016r.    

"Turniej Mikołajkowy w Tenisie stołowym"W dniu 10.12 rozegrany został w naszej szkole XVI Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu zawodników z kilkunastu rzeszowskich szkół podstawowych i gimnazjów. W kategorii gimnazjalistów najlepsi okazali się: Klaudia Broda i Jakub Dąbrowski. W kategorii szkół podstawowych równych sobie nie mieli Amanda Broda i Dawid Czarnik.Oferta
08.12.2016r.    

"Pytanie ofertowe - koncepcja kuchni w ZSO4"

Pobierz plik - Zapytanie ofertowe koncepcja kuchni w ZSO Nr 4Projekt ZUS
08.12.2016r.    

"Projekt Lekcje z ZUS"Uczniowie I LO na lekcjach przedsiębiorczości pod kierunkiem pani B. Dec - Rejman wzięli udział w projekcie pod tytułem "Lekcje z ZUS" i w konkursie "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Realizacja projektu powiększyła ofertę edukacyjną placówki zaś uczniom uświadomiła potrzebę tak ważną w aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne i czym skutkuje decyzja o ich wykluczeniu. Ponadto nauczyła zasady solidaryzmu społecznego i dała praktyczną wiedzę.


Kundelek
02.12.2016r.    

"Serce człowieka możemy ocenić po tym, jak traktuje zwierzęta"Dnia 2 grudnia 2016 roku, klasa 1b zakończyła akcję „KUNDELEK”.
Dzięki wielkiej hojności Uczniów i Rodziców udało się zebrać bardzo dużo karmy, legowisk, koców oraz zabawek dla podopiecznych schroniska Kundelek w Rzeszowie.
Bardzo dziękujemy za serce i pomoc.
Klasa 1 b oraz wychowawczyni Kinga Klaczkowska Noworol
Konkurs plastyczny
02.12.2016r.    

"Laureat konkursu plastycznego"Sztuka nie zna granic!
2 grudnia br. Piotr Michałek, uczeń klasy III e, został laureatem Podkarpackiego Konkursu Literacko-Plastycznego "Inni, a jednak tacy sami".
W kategorii PRACA PLASTYCZNA, zdobył I MIEJSCE !!!
Opiekun: Kinga Klaczkowska Noworol
GRATULUJEMY!!!Rugbiści!
06.12.2016    

Niepełnosprawni rugbiści w ZSO nr 4


W piątek, w przeddzień Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie z uczniami spotkali się zawodnicy rzeszowskiej drużyny rugby na wózkach Flying Wings


ARTYKUŁ NA STRONIE GAZETY WYBORCZEJ WYBORCZA.PL

Podziękowania
06.12.2016r.    

Projekt edukacyjny
06.12.2016r.    

"Projekt "Ekonomia od gimnazjalisty do maturzysty"6 grudnia 2016r. uczniowie klasy III D w ramach projektu uczestniczyli w ciekawej lekcji pt. "Jak racjonalnie gospodarować budżetem?" pod kierunkiem pani prof. Agaty Ozgi - Myc (ZSE w Rzeszowie). Podczas zajęć młodzież rozwiązywała test, planowała budżet wylosowanej rodziny i zastanawiała się, jak gospodarować finansami by nie powstała dziura budżetowa. Zajęcia były jednym z działań w ramach projektu "Ekonomia od gimnazjalisty do maturzysty" realizowanego we współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie.
Opracowała: B. Dec - RejmanKundelek
02.12.2016r.    

"Serce człowieka możemy ocenić po tym, jak traktuje zwierzęta"Dnia 2 grudnia 2016 roku, klasa 1b zakończyła akcję "KUNDELEK".Dzięki wielkiej hojności Uczniów i Rodziców udało się zebrać bardzo dużo karmy, legowisk, koców oraz zabawek dla podopiecznych schroniska Kundelek w Rzeszowie. Bardzo dziękujemy za serce i pomoc.
Klasa 1 b oraz wychowawczyni Kinga Klaczkowska Noworol


Zawody sportowe
29.11.2016r.    

"Badminton chłopców - Gimnazjada"29 listopada odbył się Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w badmintonie chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Bartosz Soboń i Michał Skowron zajęła IV miejsce. W zawodach gimnazjalnych uczestniczyło 15 szkół z województwa Podkarpackiego Gratulacje za ambitną walkę i osiągnięcie tak świetnego wyniku.
Opiekun Ryszard Soboń.Konferencja naukowa
24.11.2016r.    

"Ekonomiczno - społeczne uwarunkowania współczesności"Pod takim hasłem odbyła się konferencja naukowa w Zespole Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie (24 listopada 2016r.), w której uczestniczyli uczniowie klasy III D: Gabriela Bąk, Natalia Janik i Jakub Serwin pod opieką pani Bogumiły Dec - Rejman. Spotkanie to było jednym z działań projektu "Ekonomia od gimnazjalisty do maturzysty" realizowanego z NBP w ramach programu edukacji ekonomicznej. Uczniowie wzbogacili swoją wiedzę o aktualne zagadnienia i treści ekonomiczne przydatne w realizacji przyszłej kariery zawodowej.Szlachetma paczka
22.11.2016r.    

Siatkówka
22.11.2016r.    

"IV miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Wola Cup 2016"W dn. 18-20 listopada w Warszawie odbył się 30 Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Wola Cup w kategorii "młodzik" rocznik 2002.Uczestniczyło w nim 16 czołowych drużyn z 5 krajów. Po trzy dniowych zmaganiach nasz zespół zajął IV miejsce. Zawodnikami wyróżninymi na turnieju zostali nasi uczniowie Marek Domin i Filip Bernadzik.
Skład rzeszowskiej drużyny: Marek Domin, Filip Bernadzik,Bartosz Soboń, Dawid Busz, Jakub Mróz, Michał Więcek, Nikodem Szytuła, Mikołaj Być, Brunon Grad, Konrad Gwóźdź, Stefan Haleniuk, Kacper Kałucki, Mikołaj Słotarski, Szymon Panek.
Trener: Sebastian Warchałowski.< nowsze starsze >
Strona zgodna ze standardami CSS 2.1 i XHTML 1.1. Strona stworzona z myślą o przeglądarkach respektujących standardy internetowe.