Jesteś tutaj: strona główna / autorzy
Autorzy witryny

Pomysłodawcami strony są nasi byli już uczniowie: Artur Nowosielski i Pitr Eckhardt. Nastepnie nad rozwojem strony pracował Piotr Wrotny. Obecnie stroną opiekuje się
mgr Justyna Pałys, współpracując z uczniami i nauczycielami.

Kilka informacji od twórców:

• Stronę wykonano przy użyciu legalnego i darmowego oprogramowania, m.in. GNU/Linux, The Gimp, Kate.
  • Witryna jest wykonana zgodnie ze standardami CSS 2.1 (z ewentualnymi elementami CSS 3) i XHTML 1.1. Występujące niezgodności są spowodowane koniecznością zachowania kompatybilności z MS IE.
  • Większość podstron pomyślnie przechodzi testy walidatora W3C. Wszelkie błędy staramy się likwidować na bieżąco.
  • Strona powinna dobrze wyglądać w Internet Explorer 6.0, wszystkich wersjach Mozilli i Firefoxa, Operze i innych dobrych przeglądarkach w rozdzielczości 800x600 px i wyższych, w głębi kolorów 16bit i wyższych.